اطلاعات عمومی

 

Untitled Document

ویدئو

انیمیشن

تصاویر

مقالات

ثبت طرح

پرسش و پاسخ

تماس با ما
 
اطلاعات عمومی

1 - انستیتوی بالانس سلولی وادی الایمن علی فن آوریهای منحصر بفرد نوینی را در تشخیص و درمان سلولهای زنده و اصلاح ساختار سلولی در اتریش بنیانگذاری کرده است و پس از طی مراحل تحقیقات سلولی و حیوانی و انسانی و اخذ مجوزهای لازم از مراکز رسمی ذیربط در اتریش بیماران را پذیرش میکند.
2 - روش درمانی ما بیوالکترودرمانی سلولی و بر اساس بیو فیزیک سلولی و با استفاده از بیوالکتریسته انسانی و با کمک ژئو مغناطیس طبیعی انجام میشود . بخش درمان سلولی در قسمت انیمیشنها بزبان ساده و روان روش درمان را توضیح میدهد .
3 - بر اساس گواهی رسمی کارشناسان دادگستری و پلیس اتریش و همچنین گواهی رسمی کارشناسان دولت ایالت اتریش سفلی که این طرح در محدوده آن است این روش هیچگونه عارضه و حتی آزاری ندارد.
4 - آخرین برنامه درمانی انستیتو در یک دوره شش روزه و در هر روز سی دقیقه بترتیب از مرحله یک تا شش اجرا میشود. بیماران برای هر هفته یکبار پذیرش میشوند و مابین درمان ، بیمار جدید پذیرفته نمیشود.
5 - هزینه رسمی درمان با احتساب مالیات 25000 یورو میشود و برای بیمارانی که استطاعت مالی ندارند در حد توانائی آنها مساعدت خواهد شد.
6 - سایر  هزینه ها شامل هتل و آزمایشات و رفت و آمد داخل اتریش جداگانه توسط خود بیمار به آنان پرداخت میگردد که تقریبا بین دو تا سه هزار یورو خواهد شد.
7 - برای اخذ پذیرش ، لطفا مدارک پزشکی بیمار و شرح حال کاملی از آخرین وضعیت بالینی ایشان را به ایمیل info(at)vadelayman.com ارسال فرمایید . لطفا از ارسال تصاویر اسکن ها خودداری فرموده و فقط گزارش آنها را ارسال فرمایید .
8 - مدارک بیمار در اسرع وقت بررسی میگردد و در صورت موافقت با پذیرش بیمار بهتر است در اولین فرصت ممکن برای درمان مراجعه نمایند.
9 - در حال حاضر برای ویزای بیماران ایرانی مقیم ایران نمیتوانیم خدمتی ارائه کنیم و آنها باید خودشان برای ویزای توریستی و یا غیره اقدام کنند ولی برای بیماران ایرانی مقیم غیر ایران دعوتنامه ارسال میکنیم و ویزا صادر میشود.
10 - سوالات را میتوانید بوسیله ایمیل در تمام ایام  و یا از طریق تلفنهای انستیتو در قسمت آدرس ما در ساعات اداری بوقت اتریش از دوشنبه تا جمعه با ما در میان بگذارید.
قابل توجه هموطنان ایرانی مقیم ایران : متاسفانه بدلیل مشکلات مربوط به ویزا و بیمه از ایران بیمار نمی پذیریم .

انستیتوی بالانس سلولی وادی الایمن علی - اتریشتاريخ بروز رساني : دوشنبه 14/09/01 ساعت 11:45

Untitled Document


آدرس ما

عضویت

ورود اعضا

ارسال مدارک

اطلاعات عمومی

خیریه

جستجو
 

کلیه حقوق برای انسیتوی بالانس سلولی وادی الایمن علی - اتریش محفوظ است